New
Out Of Stock
Bujny 2 50mm
50mm singleshots with 3 different giant strobe and crackling effects:
Effects:
1.) Red Plum with golden spider;
2.) Big silver chrys;
3.) White strobe;
Specifications
| Datasheet | |
| Burning Time | |
| CE-Certification | 2768-F3-0015/2023 |
| Shape | I |
| Weight Carton | 19 kg |
| Caliber | 50 mm |
| Class | 1.3G |
| NEC | 40 g |
| Shots | 1 |
| Packaging Unit | 15/3 |
| EAN | |
| EAN (VE/Carton) | 5901122929178 |
| EAN (Package ) | 2901122905806 |
| EAN (Product) | |