Out Of Stock
Hydra (F3)
16 shots cakebox in caliber 50mm with gold titanium willows change to color tips, combined with dahlias.
Effects:
1.) Gold titanium willow change to red tips with blue dahlia;
2.) Gold titanium willow change to pink tips with green dahlia;
3.) Gold titanium willow change to blue tips with orange dahlia;
4.) Gold titanium willow change to green tips with purple dahlia
Specifications
| Datasheet | |
| Burning Time | 32 s |
| CE-Certification | 2768-F3-0007/2022 |
| Shape | I |
| Weight Carton | 14,9 kg |
| Caliber | 48 mm |
| Class | 1.3G |
| NEC | 640 g |
| Shots | 16 |
| Packaging Unit | 3/1 |
| EAN | |
| EAN (VE/Carton) | |
| EAN (Package ) | |
| EAN (Product) | 5901122905745 |