MAGIK
16shots in caliber 50mm with the following effects:
1.) Pink peony with titanium white glittering willow;
2.) Pink peony with silver spider willow;
3.) White strobe with pink dahlia;
4.) Big silver chrys with pink dahlia
Specifications
| Datasheet | |
| Burning Time | 28 s |
| CE-Certification | 2768-F3-0007/2022 |
| Shape | I |
| Weight Carton | 15 kg |
| Caliber | 48 mm |
| Class | 1.3G |
| NEC | 640 g |
| Shots | 16 |
| Packaging Unit | 3/1 |
| EAN | |
| EAN (VE/Carton) | |
| EAN (Package ) | |
| EAN (Product) | 5901122905790 |