Gigant Salutraketen
Specifications
| Datasheet | |
| Burning Time | / |
| CE-Certification | 2806 - F3 - 002542 |
| Shape | I |
| Weight Carton | 13,9 kg |
| Caliber | 22 mm |
| Class | 1.3G |
| NEC | 37 g |
| Shots | 1 |
| Packaging Unit | 24/4 |
| EAN | |
| EAN (VE/Carton) | 5901122902140 |
| EAN (Package ) | 5901122924692 |
| EAN (Product) | / |