Hot
Out Of Stock
MAMUT
25shots in caliber 48mm with the following effects:
Alternating:
1.) Blue peony with lemon dahlia;
2.) Corolla;
3.) white strobe with pink dahlia;
4.) Big silver chrys;
5.) Silver sparks effect with loud salute
Specifications
| Datasheet | |
| Burning Time | 40 s |
| CE-Certification | 2768-F3-0040/2021 |
| Shape | I |
| Weight Carton | 18,1 kg |
| Caliber | 48 mm |
| Class | 1.3G |
| NEC | 1000 g |
| Shots | 25 |
| Packaging Unit | 2/1 |
| EAN | |
| EAN (VE/Carton) | 5901122905554 |
| EAN (Package ) | |
| EAN (Product) | 5901122905554 |