GNIEW
10 shots in 50mm, with XXL effects of different types of glittering willows combined with strobe and color stars.
Effects, alternating:
1.) Blue tail to blue peony with gold glittering willow
2.) Red tail to red strobe with white glittering willow
3.) Green tail to green strobe with red glittering willow
4.) Purple tail to purple peony with green glittering willow
5.) Red tail to white strobe with red glittering willow
Specifications
| Datasheet | |
| Burning Time | 30 s |
| CE-Certification | 2768-F3-0028/2021 |
| Shape | I |
| Weight Carton | 14 kg |
| Caliber | 50 mm |
| Class | 1.3G |
| NEC | 400 g |
| Shots | 10 |
| Packaging Unit | 4/1 |
| EAN | |
| EAN (VE/Carton) | |
| EAN (Package ) | |
| EAN (Product) | 5901122905523 |