Star kids
- PDF: DBAM-2608 19
Specifications
| Datasheet | |
| Burning Time | 10 Seconds |
| CE-Certification | 2806 - F1 - 000476 |
| Shape | I |
| Weight Carton | 8 kg |
| Caliber | 7 mm |
| Class | 1.4G |
| NEC | |
| Shots | 1 |
| Packaging Unit | 10/20/10 |
Your shopping cart is empty!
| Datasheet | |
| Burning Time | 10 Seconds |
| CE-Certification | 2806 - F1 - 000476 |
| Shape | I |
| Weight Carton | 8 kg |
| Caliber | 7 mm |
| Class | 1.4G |
| NEC | |
| Shots | 1 |
| Packaging Unit | 10/20/10 |