Silberfontänen
- PDF: DBAM-2608 19
Specifications
| Datasheet | |
| Burning Time | 12 Seconds |
| CE-Certification | 1008-F1-69260529 |
| Shape | I |
| Weight Carton | 21 kg |
| Caliber | 23 mm |
| Class | 1.4G |
| NEC | 8 g |
| Shots | 1 |
| Packaging Unit | 50/10 |
Your shopping cart is empty!
| Datasheet | |
| Burning Time | 12 Seconds |
| CE-Certification | 1008-F1-69260529 |
| Shape | I |
| Weight Carton | 21 kg |
| Caliber | 23 mm |
| Class | 1.4G |
| NEC | 8 g |
| Shots | 1 |
| Packaging Unit | 50/10 |