New
Out Of Stock
Tytan
Giant golden effects in 3 different shapes with plum stars in white, red and yellow.
Effects:
1.) Gold titanium willow with white plum
2.) V shape: Corolla with red Plum
3.) 2 Fan shape salvos: Brocade crown with yellow plum
Specifications
| Datasheet | |
| Burning Time | 33 s |
| CE-Certification | 2768-F3-0039/2020 |
| Shape | I / V / Fan |
| Weight Carton | 20 kg |
| Caliber | 50 mm |
| Class | 1.3G |
| NEC | 1000 g |
| Shots | 25 |
| Packaging Unit | 2/1 |
| EAN | |
| EAN (VE/Carton) | 5901122929314 |
| EAN (Package ) | |
| EAN (Product) | 5901122929277 |