New
Turbo Hummel
Three colored ground bloom flowers with color changing effect from green to yellow to red. Produced in the classic style as in the old days, carefully labeled and with extra long effect duration.,
Specifications
| Datasheet | |
| Burning Time | / |
| CE-Certification | 2768-F1-0039/2024 |
| Shape | I |
| Weight Carton | 10,6 kg |
| Caliber | 9 mm |
| Class | 1.4S |
| NEC | 3,7 g |
| Shots | 1 |
| Packaging Unit | 12/12/6 |
| EAN | |
| EAN (VE/Carton) | 5901122926672 |
| EAN (Package ) | 5901122925286 |
| EAN (Product) | 5901122925279 |