New
Gatlinga 570 Gold-Chrys
570 shots of gold titanium willow change to silver chrysanthemum crackling stars. Burntime 60 Seconds.
Specifications
| Datasheet | |
| Burning Time | 60 s |
| CE-Certification | 2768-F2-0007/2024 |
| Shape | |
| Weight Carton | 15 kg |
| Caliber | 10 mm |
| Class | 1.4G |
| NEC | 399 g |
| Shots | 570 |
| Packaging Unit | 8/1 |
| EAN | |
| EAN (VE/Carton) | 5901122929888 |
| EAN (Package ) | |
| EAN (Product) | 5901122929765 |