New
FEUER WESPEN
10 small rising spinners with color flame in red or green.
Specifications
| Datasheet | |
| Burning Time | |
| CE-Certification | 2806-F2-001551 |
| Shape | I |
| Weight Carton | 6,4 kg |
| Caliber | 6,5 mm |
| Class | 1.4G |
| NEC | 0,45 g |
| Shots | 1 |
| Packaging Unit | 10/20/10 |
| EAN | |
| EAN (VE/Carton) | 5901122923763 |
| EAN (Package ) | 5901122922025 |
| EAN (Product) | 5901122921073 |