New
Out Of Stock
Czary
Z-shapes of gold effects with strobe stars in 3 colors, followed by 2 final salvos.
Effects:
1.) Z-Shape: Gold titanium willow with gold strobe
2.) Z-Shape: Corolla with green strobe
3.) Z-Shape: Brocade crown with red strobe
Fan Shape:
4.) 2 Final salvos: Brocade crown and gold titanium willow with gold strobe, green strobe, and red strobe
Specifications
| Datasheet | |
| Burning Time | 27 s |
| CE-Certification | 2768-F3-0039/2020 |
| Shape | Z / Fan |
| Weight Carton | 20,9 kg |
| Caliber | 50 mm |
| Class | 1.3G |
| NEC | 1000 g |
| Shots | 25 |
| Packaging Unit | 2/1 |
| EAN | |
| EAN (VE/Carton) | 5901122929321 |
| EAN (Package ) | |
| EAN (Product) | 5901122929284 |