New
Out Of Stock
Strobek
Comet tails to mixed gold, strobe and color effects.
Effects:
1.) Gold tianium willow tail to gold titanium willow with red peony and blue peony
2.) Brocade tail to brocade with green strobe
3.) Corolla tail to corolla change to blue tips with red strobe
4.) White glittering tail to purple peony with white strobe
Specifications
| Datasheet | |
| Burning Time | 24 s |
| CE-Certification | 2768-F2-0006/2022 |
| Shape | I |
| Weight Carton | 18 kg |
| Caliber | 20 mm |
| Class | 1.3G |
| NEC | 145,6 g |
| Shots | 16 |
| Packaging Unit | 24/124/1 |
| EAN | |
| EAN (VE/Carton) | 5901122929680 |
| EAN (Package ) | |
| EAN (Product) | 5901122929659 |