New
Silber Meteoriten Kaliber D
Big crackling pellets with far flying silver titanium titanium crackling
Specifications
| Datasheet | |
| Burning Time | |
| CE-Certification | 2806 - F2 - 000009 |
| Shape | |
| Weight Carton | 10,5 kg |
| Caliber | 16 mm |
| Class | 1.4G |
| NEC | 4 g |
| Shots | 1 |
| Packaging Unit | 20/10/10 |
| EAN | |
| EAN (VE/Carton) | 5901122926795 |
| EAN (Package ) | 5901122901976 |
| EAN (Product) | 5901122926078 |