New
Out Of Stock
Feuerwand Funkencracker-Rotblinker
5 fan-shaped fountains in caliber 30mm creating a wall of Big silver Chrysanthemum Crackling with red strobe
Specifications
| Datasheet | |
| Burning Time | 20 s |
| CE-Certification | 2806 - F2 - 002738 |
| Shape | Fan |
| Weight Carton | 6,9 kg |
| Caliber | 30 mm |
| Class | 1.4G |
| NEC | 500 g |
| Packaging Unit | 6/1 |
| EAN | |
| EAN (VE/Carton) | 5901122922414 |