New
Funken-Hummel
Titanium spinner to green to yellow to red with
timerain crackling finale
Specifications
| Datasheet | |
| Burning Time | |
| CE-Certification | 2768-F2-0054/2024 |
| Shape | I |
| Weight Carton | 10,7 kg |
| Caliber | 9 mm |
| Class | 1.4G |
| NEC | 4 g |
| Shots | 1 |
| Packaging Unit | 12/12/6 |
| EAN | |
| EAN (VE/Carton) | 5901122926689 |
| EAN (Package ) | 5901122925262 |
| EAN (Product) | 5901122925255 |