New
Out Of Stock
Whistling Waterfalls
Rapidly fired silver ghost whistle tails to Brocade crown horsetail change to white strobe tips.
Specifications
| Datasheet | |
| Burning Time | 3 s |
| CE-Certification | 2768-F2-0036/2021 |
| Shape | I |
| Weight Carton | 15,8 kg |
| Caliber | 25 mm |
| Class | 1.4G |
| NEC | 450 g |
| Shots | 25 |
| Packaging Unit | 6/1 |
| EAN | |
| EAN (VE/Carton) | 5901122926474 |
| EAN (Product) | 5901122926306 |