New
Baby-Raketen Weißblinker
Silver tail to white strobe microstars
Specifications
| Datasheet | |
| Burning Time | / |
| CE-Certification | 2768-F2-0015/2022 |
| Shape | I |
| Weight Carton | 6,6 kg |
| Caliber | 6mm |
| Class | 1.4G |
| NEC | 0,5 g |
| Shots | I |
| Packaging Unit | 50/50 |
| EAN | |
| EAN (VE/Carton) | 5901122926016 |
| EAN (Package ) | 5901122924852 |
| EAN (Product) | 5901122926016 |