New
Out Of Stock
Potwór
25shots in caliber 48mm with the following effects:
1) Blue peony with big gold chrys
2) Green strobe with big gold chrys
3) Red plum with big gold chrys
4) Big gold crackling palm with big silver chrys
5) Big silver crackling palm with big silver chrys
- PDF: DBAM-0695_23
Specifications
| Datasheet | |
| Burning Time | 27 s |
| CE-Certification | 2768-F3-0039/2020 |
| Shape | I |
| Weight Carton | 21 kg |
| Caliber | 48 mm |
| Class | 1.3G |
| NEC | 1000 g |
| Shots | 25 |
| Packaging Unit | 2/1 |
| EAN | |
| EAN (VE/Carton) | 5901122929154 |
| EAN (Package ) | / |
| EAN (Product) | 5901122905486 |