173shots in caliber 30mm with the following effects:
1.) Blue tail to blue peony change to white strobe with pink dahlia
2.) Z-Shape of blue tails to blue peonies with gold strobe and big gold palms, and green strobe with big gold palms
3.) V-Shape of blue tails to blue peonies with one side gold strobe and big gold palms, other side green strobe with big gold palms
4.) W-Shape, outside green glittering tail to blue peony with green glittering willow, middle red glittering tail to blue peony with red glittering willow
5.) W-Shape gold glittering tail to blue peony gold glittering willow
6.) Blue tail to corolla with blue dahlia
7.) Z-Shape of blue tails to blue peonies change to corolla
8.) Quick salvo of blue tails to big gold chrys with silver crackling palm, followed by same effect in Z-Shape
9.) 2 Fan-Shape-Salvos of big silver chrys mine to blue tail to big silver chrys with blue dahlia
Specifications
| Datasheet | |
| Burning Time | 79 s |
| CE-Certification | 2768-F3-0028/2020 |
| Shape | I / Z / V / W / Fan |
| Weight Carton | 25,5 kg |
| Caliber | 30mm |
| Class | 1.3G |
| NEC | 3767,5 g |
| Shots | 173 |
| Packaging Unit | 1/1 |