Out Of Stock
Bengalfeuer Mix
- PDF: DBAM-2971 18
Specifications
| Datasheet | |
| Burning Time | 25 s |
| CE-Certification | 1008-F1-69259750 |
| Shape | I |
| Weight Carton | 5,7 kg |
| Caliber | 20 mm |
| Class | 1.4G |
| NEC | 20 g |
| Shots | 1 |
| Packaging Unit | 30/5 |
| EAN | |
| EAN (VE/Carton) | 5901122920465 |
| EAN (Package ) | 5901122902980 |
| EAN (Product) | |